Management

Slovenské obory, které u nás nenajdete

Studium v zahraničí je už v podstatě móda, Slovensko ale zůstává v představách studentů stereotypně spíše v přihrádce „nezajímavé“. Přitom vysoké školy našich sousedů nabízí i bakalářské obory, které byste u nás hledali marně – a navíc ve srozumitelném jazyce!

číst více

POROVNÁNÍ OBORŮ: Management a marketing I.

Máte vůdcovské schopnosti? Jste rozený organizátor? Umíte strhnout lidi na svou stranu? Pak vás možná čeká slibná kariéra na manažerských a marketingových pozicích. V dnešním porovnání oborů vám ukážeme, kde jaké jsou v této oblasti studijní možnosti.

číst více

VŠE v rámci speciálního programu vychovává špičkové manažery

Nejúspěšnější studenti Vysoké školy ekonomické v Praze se mohou účastnit ojedinelého studijního programu Master`s in International Management, který škola svým absolventům poskytuje. Mezi předpoklady nutné k přijetí nepatří pouze vynikající studijní výsledky, ale také bezchybná znalost alespoň dvou cizích jazyků, komunikativnost, dobrá orientace v oboru…