Pomaturitní jazykové studium

BOHEMIA INSTITUT je pražská soukromá vzdělávací instituce, která již od roku 1991 nabízí širokou škálu otevřeného mezi-profesního post-sekundárního a celoživotního vzdělání, které vychází z aktuální potřeby a trendů českého i mezinárodního vzdělávacího prostředí. BOHEMIA INSTITUT je dlouholetým členem AIVD (Asociace institucí vzdělávání dospělých), certifikovaným zakládajícím členem AJŠ (Asociace jazykových škol ČR) a členem Hospodářské komory […]

BOHEMIA INSTITUT je dlouholetým členem AIVD (Asociace institucí vzdělávání dospělých), certifikovaným zakládajícím členem AJŠ (Asociace jazykových škol ČR) a členem Hospodářské komory ČR.

BOHEMIA INSTITUT se řídí při poskytování svých služeb kodexem kvality AJŠ a etickým kodexem AJŠ.

BOHEMIA INSTITUT byl také jedním ze zakládajících členů Rady pro cizojazyčné vzdělávání, jejímž hlavním cílem bylo přizpůsobit jazykovou výuku v České republice moderním zahraničním vzdělávacím standardům včetně vytvoření potřebných legislativních a profesionálních podmínek.

Kvalifikace jsou akreditovány MŠMT, BOHEMIA INSTITUT spolupracuje s The British Council, Goethe Institutem, Francouzským kulturním institutem a Školou hl. města Prahy při organizaci státních a mezinárodních jazykových zkoušek.

BOHEMIA INSTITUT je akreditovaným testovacím centrem mezinárodních jazykových zkoušek TOEIC, TOEFL (Aj), TFI (Fj), WiDaf (Nj) největší mezinárodní testovací společnosti ETS Global.

Systém a možnosti vystavování certifikátů při úspěšném absolvování všech vzdělávacích programů.

Informace o mezinárodních zkouškách TOEIC.

Ceněným aspektem a specifikem jeho otevřených vzdělávacích programů
v oblasti firemního managementu, manažerské psychologie a výcviku manažerských dovedností, marketingu, finančních trhů, managementu lidského zdroje, manažerské ekonomie, účetnictví a informačních technologií je:

• variabilita programových modulů a tím individualizovaná skladba vzdělávacích programů,
  • získání potřebných znalostí, aktuálních a v praxi okamžitě využitelných v přiměřeném časovém horizontu jednoho až tří semestrů,
  • závěrečné certifikáty se státní i mezinárodní platností.

Vzdělávací program BOHEMIA INSTITUTU je koncipován jako modulový s volitelnou skladbou, délkou, intenzitou a rozložením studijních bloků a tím respektuje odlišné požadavky různých skupin našich klientů – absolventů středních a vysokých škol, podnikatelů či manažerů na střední a vyšší pozici řízení.

Jazyková sekce BOHEMIA INSTITUTU je známa jako renomovaná jazyková škola
s orientací na zákazníka a jeho specifické potřeby především v oblastech systematického jazykového vzdělávání a zaujímá jedno z vedoucích postavení na trhu jazykového vzdělávání v České republice. Zajišťuje širokou nabídku kurzů pro veřejnost, pomaturitního studia a realizuje zakázkové jazykové programy pro individuální a firemní klientelu.

Metodika a výukový styl v jazykových kurzech komunikativní metoda, podrobně zde.

Předností studia jazyků v BOHEMIA INSTITUTU je:

• volba nejžádanějších jazyků ve všech pokročilostech (A, N, Šp, Fr, I, R),
  • realizace ve standardních skupinách i miniskupinách,
  • výuka i méně frekventovaných jazyků v miniskupinách a v tzv. one-to-one verzi (individuální výuka),
  • kombinace vždy plně kvalifikovaných českých a zahraničních lektorů,
  • systematická, gramaticky a konverzačně vyvážená výuka zvyšující koncentraci a efektivitu studia, kompletní podpora studia včetně bezplatných konzultací,
  • příjemná mezinárodní a dynamická studijní atmosféra v moderním výukovém centru,
  • zajištění kvalitní studijní literatury institutem, internetové a kopírovací centrum v institutu
  • motivační bodový systém podporující studijní aktivitu a studijní stipendia pro nejlepší studenty pomaturitního studia, BOHEMIA INSTITUT si velmi zakládá na již tradiční, velmi nadprůměrné úspěšnosti absolventů jazykového studia u státních a mezinárodních jazykových zkoušek.

V oblasti firemního vzdělávání
klade BOHEMIA INSTITUT důraz na zcela individuální přístup ke klientovi bez praktikování schematických postupů, vysokou profesionalitu zajišťovanou garanty jednotlivých vzdělávacích projektů, pružný komunikační most zajišťovaný manažerem programu, který reaguje na aktuální potřeby klienta při realizaci vzdělávací akce v reálném čase.

Za správnost a původ studijních materiálů neručíme.