Za plakát do Evropy!

30. 3. 2010 | Aktuality

Národní informační centrum pro mládež spolu s Informačními centry pro mládež v ČR vyhlašují na oslavu „Evropského dne informací pro mládež“ výtvarnou soutěž o nejlepší plakát, a to na jakékoli téma inspirované libovolnou oblastí, jíž se zabývá informační web www.nicm.cz.

Soutěže se mohou zúčastnit mladí lidé ve věku od 13 do 26 let. Podmínkou je vytvořit plakát, který pak ve formátu pdf či tif odešlou mailem na adresu: info@nicm.cz spolu s odpovědí na otázku: V kolika zemích světa vám může Student Agency zprostředkovat jazykový pobyt? Nejzazší termín na doručení plakátu je stanoven na 13. dubna 2010.

Vítěz soutěže obdrží certifikát v hodnotě 7 900,– Kč, který lze směnit za dvě zpáteční jízdenky luxusní autobusové linky Student Agency express do Evropy, s nástupem a výstupem v Praze (na výběr jsou destinace: Francie, Itálie, Švédsko, Norsko, Dánsko).

Zdroj: www.nicm.cz