V soutěži „Manažerem nanečisto“ opět zvítězili studenti VŠB-TU Ostrava

8. 5. 2010 | Aktuality

Již třetím rokem se letos konala vysokoškolská soutěž Manažerem nanečisto, kterou pořádá Nadace Tomáše Bati ve Zlíně a nezisková vzdělávací organizace Junior Achievement. Soutěže se tento rok zúčastnilo 225 dvojic studentů ekonomie z 25 tuzemských vysokých škol.

Účastníci soutěže se museli vypořádat s takovými úkoly, jakými bylo řízení virtuální firmy, uvedení nových výrobků na trh nebo výkyvy poptávky. Nejlépe si stejně jako loni vedli Martina Palonciová a Stanislav Rejchrt, studenti Ekonomické fakulty VŠB-TU Ostrava.

Druhé místo získali Martin Kabát a Stanislav Pouska ze Západočeské univerzity v Plzni, třetí příčku obsadili Klára Trávníková a Jan Rojíček z Ekonomické fakulty VŠB-TU Ostrava. Finále soutěže se uskutečnilo 4. 5. 2010 v Praze a vítězové obdrželi ceny věnováné partnerskou společností soutěže Hewlett Packard.

Zdroj: tisková zpráva