Studentští podnikatelé mohou soutěžit o Nápad roku

22. 3. 2010 | Aktuality

Byl odstartován třetí ročník soutěže podnikatelských záměrů UniCredit Bank Nápad roku 2010. Posláním soutěže je rozvíjet podnikatelské myšlení a aktivity mladých lidí a usnadnit jim počáteční kroky v jejich samostatném podnikání. To vše prostřednictvím investice až 5 miliónů korun a hmotných cen v ceně 300 tisíc korun.

Přihlásit je možné libovolný podnikatelský záměr, nápad na rozšíření firmy či projekt pro investory, který dosud nebyl realizován nebo je ve stádiu rozjezdu (společnosti do 2 let své existence). Hodnotící kritéria jsou proveditelnost projektu, potenciál nápadu, originalita a kvalita zpracování a osoba podnikatele.

Soutěž vyhodnocuje projkety ve třech kategoriích: Nápad roku (nejlepší podnikatelský záměr), Student podnikatel (nejlepší studentský projekt) a Potenciál (projekt s největší možností růstu).

Uzávěrka přihlášek projektů letošního ročníku je 30. dubna 2010.

Soutěž organizuje Institut rozvoje podnikání (Institute for Development of Entrepreneurship; více info zde), součást Vysoké školy ekonomické v Praze.

Více na: www.napadroku.cz