Studenti zachytili „Stopy VŠB v Ostravě“

30. 4. 2012 | Tiskové zprávy

„K uspořádání soutěže nás vedla myšlenka nabídnout něco nového, něco, co zde dle nás ještě nebylo a umožnit tak studentům většinou čistě technických oborů představit něco ze svého uměleckého ducha, ukázat, jak vnímají naši alma mater, zachycení „stopy“, které v nás všech zanechává“, říká předsedkyně SK AS VŠB-TUO Jana Nowaková.

K vyhlášení soutěže vedla organizátory také zvědavost, jak se s organizací akce takového významu vypořádají. Výsledkem je vystavených 25 snímků, které dokumentují osobní postřehy jednotlivých autorů tak, jak oni vnímají stopy své alma mater v Ostravě

Na vernisáži proběhne vyhodnocení soutěže a předání výher. Jednou z možných cen je i použití vybraných fotografií na novém webu školy, jelikož spolupořadatelem fotografické soutěže byla i redakční rada univerzitního webu. Výstava studentských fotografií „Stopy VŠB v Ostravě“ potrvá v galerii univerzity až do 27. května 2012. Vstup do galerie je zdarma.

Mgr. Táňa Kantorková
manažerka pro vnější vztahy