Soutěž o stipendium na Anglo-americké vysoké škole

4. 9. 2009 | Aktuality

Soukromá Anglo-americká vysoká škola vyhlásila soutěž o stipendium, které pokryje školné za první rok studia na této škole. Úkolem je napsat esej o 500 slovech na téma „Úloha vzdělání v době globální krize“. Esej musí být vytvořena v anglickém jazyce a zaslána škole do 14. září 2009 na emailovou adresu winscholarship@aauni.edu. Výsledky budou zveřejněny na stránkách vysoké školy 15. září 2009.

Anglo-americká vysoká škola sídlí v Praze a její výuka probíhá výhradně v angličtině. Studuje zde přibližně 500 studentů nejen z České republiky. Škola spolupracuje s americkými univerzitami na Havaji a v Michiganu.

Studovat zde můžete bakalářské obory Ekonomika a management, Politika a společnost, Humanitní studium společnosti a kultury, Komparativní právo a Mezinárodní vztahy. V magisterském programu navazují Veřejná politika, Humanitní vědy, Mezinárodní vztahy a diplomacie a dva nově spuštěné obory Business and Law in International Markets a Quantitative Asset and Risk Management.

Zdroj: web Anglo-americké vysoké školy