Soutěž o nejlepší kampaň projektu Odpad-dopad

8. 11. 2009 | Aktuality

Nezisková organizace EGREDIOR vyhlašuje v rámci projektu Odpad-dopad kreativní soutěž pro středoškoláky s názvem „STUDENTI – TVŮRCI KAMPANĚ“.

Pořadatelé soutěže hledají nejoriginálnější nápady na osvětovou kampaň na třídění odpadu. Fantazii se meze nekladou, může se jednat o nejrůznější návrhy na billboardy, letáky, spoty, happeningy, performace i jiné akce.

Odevzdané návrhy bude hodnotit odborná komise složená ze zástupců z oblasti reklamy, odpadového hospodářství a realizátorů projektu. Nejlepší tři návrhy dostanou možnost spolupráce s profesionály z oblasti reklamy při realizaci vítězného návrhu.

Soutěž probíhá od poloviny září. Návrhy je nutné doručit na adresu realizátora nejpozději do 15. 11. 2005.

Více informací zde.

Zdroj: egredior.cz