Prague College – nulté ročníky business a grafického designu

26. 5. 2008 | Aktuality

Prague College otevře nulté ročníky business a grafického designu. Jedná se o žádané obory business a grafického designu. Ty můžou využít studenti, kterým se nepodařilo nalézt vhodnou vysokou školu nebo neuspěli v přijímacím řízení. Během nultého ročníku získají studenti akademická ohodnocení, která jsou vyžadována u přijetí na univerzity po celém světě. Studentům, kteří úspěšně ukončí nultý ročník, bude zajištěn vstup do programů na Prague College s možností získání kreditů.

Soukromá škola britského vzdělání Prague College nabízí studijní programy bakalářského typu v pěti základních modulech: Business a Marketing, IT a Computing, New media, Accounting a Finance. Klade důraz na praktické uplatnění studentů a individuální přístup. Jenom loni došlo v oborech grafický design a interaktivních médií o zvýšení zájmu trojnásobně. Pro každého studenta programu Prague College škola vytvoří individuální studijní plán, který se bude zaměřovat na jeho konkrétní potřeby a cíle.

Jak může vypadat typický student nultého ročníku:

• student nemá požadovanou úroveň angličtiny pro univerzitní vzdělání
  • student neukončil předchozí vzdělání high school diploma nebo maturitou
  • student nemá ukončený nebo má jen částečný IB (International Baccalaureate)
  • student má středoškolský diplom ze země, která nepatří do EU a chce začít studovat na britské univerzitě

Vstupní požadavky:

• 17 let nebo více
  • student má zájem o vysokoškolské vzdělání

www.praguecollege.cz