Nový web VašiLektoři.cz navštívilo za týden již 6000 návštěvníků

28. 5. 2012 | Tiskové zprávy

Cílem je, aby web VašiLektoři.cz byl vhodným místem, kde si lidé budou moci rychle vyhledat lektora ve všech možných oblastech a činnostech a lektoři tak budou moci snadno zúročit své znalosti.

Jedním z neobvyklých rysů webu je, že lektor neplatí za zhlédnutí svého inzerátu/profilu, ale pouze a jenom za skutečně odeslanou objednávku svých služeb. Navíc pro lektory registrované do 15. 6. 2012 je připraven bonus 20% kreditu navíc!

Další z mnoha výhod na VašiLektoři.cz je, že sám lektor si určí čas výuky a odměnu. Zatímco při výuce pod záštitou agentury platí, že čas výuky a odměnu lektora určuje agentura, zde tomu tak není. Proč by měl lektor odevzdávat mnohdy i více než polovinu peněz, které student zaplatí agentuře? Lektor si sám může určit cenu, na kterou se cítí.

Vašilektoři.cz je místo na internetu, kde studenti hledají lektory. Staňte se jeho součástí. Pokud chcete, stačí se rychle zaregistrovat a jednoduše vyplnit svou nabídku, nezabere to déle, než pár minut.