Nový formát média pro vysokoškoláky – Life on Campus

5. 9. 2011 | Tiskové zprávy

Časopis Life on Campus zachová seriózní formát a okruhy témat z akademického prostředí a zároveň nabídne výrazné rozšíření obsahu zejména formou hlavního tématu z oblasti populární vědy a techniky. Společnost v portfoliu tištěných titulů rozšiřuje produktovou řadu o tematické brožury Back To Campus a Summer Campus Guide vydávané u příležitosti začátku a konce školního roku. Tištěná média jsou v distribuci přímo na vysokých školách skrze síť unikátních informačních stojanů Campus Stands, které nabízejí OOH formu inzerce přes reklamní plochy, Uniboardy. Nejvýraznější změnou v produktech je představení portálu www.lifeoncampus.cz v září 2011. Ten je charakterizován, jako online zpravodajský týdeník s důrazem na obsah spojený s aktuálním děním na vysokých školách, kariérních úspěchů studentů, vědě, výzkumu, sportu, finančním vzděláváním a v neposlední řadě životním stylu. Oblast životního stylu je složena z recenzí novinek elektroniky, designových výrobků a trendů v oblékání a líčení pod dohledem známých módních redaktorů. Obsah skládáme z autorských a převzatých článků, rozhovorů, reportáží a video-obsahu. Video obsah je tvořen video tutoriály složitějších matematických a statistických problémů, tutoriály vysvětlující principy burzovních transakcí na platformě StockTrak a od podzimu 2011 budou v rámci portálu uváděny vlastní reportáže z akademického a kulturního prostřední pod značkou LifeoncampusTV. Rubriku Learn Center rozšiřují kalkulátory pro výpočet vývoje finančních produktů jako je spoření, půjčka, úvěr, pojištění nebo výnos dluhopisu. LifeonCampus.cz slouží zároveň jako vstupní brána pro studenty do mezinárodní investiční soutěže Campus Challenge, probíhající od října 2011 v ČR, SR, PL, HU.

„První semestr provozu bude pro všechny členy realizačního teamu, který vybíráme vyváženým poměrem ze studentů i profesionálů zkušební a plný tvůrčí energie. Věřím ale, že nabídneme čtenářům plnohodnotné nezaujaté aktuality a kompletní přehled o českém akademickém dění a českým studentům tak poskytneme platformu pro svůj osobní rozvoj, vzdělání a zábavu. Velké věci si slibujeme s představením LifeoncampusTV, která má hodně potencionálu a stane se tak novým typem média pro studenty vysokých škol. Jsme plni očekávání, jak na nás zareaguje trh,“ dodává Ondřej Reif, jednatel společnosti.

Pro více informací nás kontaktujte na: jiri@univmg.com, nebo 605 574 208