Nejlepší ekonomka na Moravě na vlastní oči

13. 2. 2014 | Tiskové zprávy

Výběr vysoké školy je zásadním a často také nelehkým rozhodnutím. PEF se proto snaží otevřením svých prostor vycházet zájemcům o studium vstříc. Tento pátek si budou moci zájemci v rámci tradičních dnů otevřených dveří prohlédnout specializované učebny, seznámit se s informačním systémem fakulty a základními informacemi o studijních programech. Pozornost jistě upoutá možnost návštěvy unikátních pracovišť – laboratoře virtuální reality nebo robotické laboratoře. Role průvodců se ujímají současní studenti. Kromě prohlídky fakulty si pro uchazeče připravili tematické stánky, kde mohou získat informace přímo z první ruky. Celý den bude probíhat v duchu nové komunikační kampaně PEF s názvem „žádnýkydy“ (www.zadnykydy.cz).

O studium na PEF je stále větší zájem. Fakulta již po čtvrté obhájila pozici za nejlepší ekonomickou fakultu na Moravě (v žebříčku Nejlepší vysoké školy v ČR) a v tomto roce se stala třetí nejlepší ekonomickou fakultou v celé České republice.

Za PR oddělení PEF
Ing. Jiří Urbánek