Letní škola rekodifikace soukromého práva 2013

1. 7. 2013 | Tiskové zprávy

Jejím cílem je podrobně představit účastníkům novinky, které do českého právního řádu vnesou nový občanský zákoník a zákon o obchodních korporacích. Vzhledem k významu rekodifikace soukromého práva je Letní škola vhodná pro každého, kdo se ve své činnosti alespoň okrajově setkává s právní agendou. Kurz se bude konat ve dnech 15. – 19. července v prostorách CEVRO Institutu, Jungmannova 17, Praha 1. Lektory Letní školy jsou špičkoví odborníci v čele s hlavním autorem nového občanského zákoníku Prof. Karlem Eliášem a garantkou oborů Právo v obchodních vztazích a Obchodněprávní vztahy na CEVRO Institutu doc. Ivanou Štenglovou, která působila například jako soudkyně a předsedkyně senátu Nejvyššího soudu ČR. Přihlášky, prosím, podávejte do 30. června prostřednictvím emailu konference@vsci.cz, do předmětu napište „Letní škola rekodifikace soukromého práva“.

Více informací naleznete na www.cevroinstitut.cz.