MENDELU uspěla u studentů

17. 7. 2012 | Tiskové zprávy

Hlasování skončilo 30. dubna 2012 a výsledky byly zpracovány a vyhodnoceny ve třech kategoriích:

1) Pořadí oblíbenosti všech fakult (škol) bez ohledu na počet a zaměření – v této kategorii se nejlépe umístila Provozně ekonomická fakulta MENDELU, která skončila na 7. místě ze všech soutěžících.

2) Oblíbenost fakulty (školy) bez ohledu na počet studentů a podle studijního zaměření – zde se nejlépe umístila Provozně ekonomická fakulta MENDELU v sekci ekonomických škol a Agronomická fakulta MENDELU v sekci škol ze zaměřením na zemědělství, ekologii a přírodu, obě fakulty skončily na 2. místě.

3) Oblíbenost fakulty (školy) s ohledem na počet studentů a podle studijního zaměření – v této kategorii se nejlépe umístila Agronomická fakulta MENDELU, která skončila na 1. místě. Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií MENDELU se umístila na 2. místě, Provozně ekonomická fakulta MENDELU na 3. místě.

Celkově se MENDELU umístila následovně:

V první kategorii – pořadí oblíbenosti všech fakult (škol) bez ohledu na počet a zaměření

• Provozně ekonomická fakulta MENDELU na 7. místě
  • Agronomická fakulta MENDELU na 16. místě
  • Fakulta regionálního rozvoje a mezinárodních studií MENDELU na 18. místě
  • Lesnická a dřevařská fakulta MENDELU na 60. místě
  • Zahradnická fakulta MENDELU na 73. místě
  • Institut celoživotního vzdělávání MENDELU na 157. místě

Ve druhé kategorii – oblíbenost fakulty (školy) bez ohledu na počet studentů a podle studijního zaměření

• Provozně ekonomická fakulta MENDELU na 2. místě
  • Agronomická fakulta MENDELU na 2. místě