ČERVNOVÉ „SCIENCE CAFÉ“ – PARDUBICE TENTOKRÁT NA TÉMA FILOSOFIE a KVANTOVÁ TEORIE

11. 6. 2012 | Tiskové zprávy

Studentská iniciativa Mladí pro budoucnost ve spolupráci s Univerzitou Pardubice pořádají další neformální večer o zajímavostech ze světa moderní vědy, kde se návštěvníci z řad veřejnosti dozvědí od vědců z univerzity leccos, co se ve škole neučili.

S tématem „Filosoficko-dějinný nástin vzniku kvantové teorie vrcholící v Bohrově rámci komplementarity“ vystoupí Mgr. Filip Grygar, Ph.D. z Katedry filozofie Fakulty filozofické Univerzity Pardubice.

Vstup zůstává volný. V průběhu letních prázdnin, tedy v červenci a v srpnu, má i Science Café v Pardubicích „prázdniny“. Další populárně-naučná přednáška se uskuteční až v září.

Bližší informace k večerům Science Café v Pardubicích:
Lukáš Fajt, Mladí pro budoucnost
telefon 607 659 975