Napiš scénář a vyhraj 50 000 korun!

12. 8. 2009 | Aktuality

Česká televize spolu s Televizním studiem Brno a Centrem dramatické tvorby vyhlásily soutěž na scénář původního televizního kriminálního příběhu. Zúčastnit se jí mohou studenti všech ročníků vysokých a vyšších odborných škol včetně těch, kteří ukončí studium v letošním roce před uzávěrkou soutěže. Ta je stanovena na 16. listopadu 2009.

Podmínky soutěže Scénář může být vyhotoven buď v klasické podobě (tj. dělený na pravou a levou stranu), nebo formou spojitého textu (tzv. americký scénář). Požadovaná délka scénáře je 60 až 90 minut. Přihlášky do soutěže se zasílají na adresu Česká televize, Televizní studio Brno, Centrum dramatické tvorby, Běhounská 18, 658 88 Brno (nejzazší termín doručení přihlášky je 16. listopadu 2009). Samotné scénáře se pak zasílají v elektronické podobě, a to na e-mail kriminalka@ceskatelevize.cz. Obdržení scénáře bude odesilateli potvrzeno (nejzazší termín doručení scénáře je rovněž 16. listopadu 2009). Podrobná pravidla a přihlášku najdete zde.

Ceny První tři nelepší scénáře budou ohodnoceny částkou 50 000, 30 000 a 20 000 Kč a udělena mohou být také čestná uznání.

Zdroj: www.ceskatelevize.cz