Na FEKT VUT v Brně se studenti učili prezentovat

21. 4. 2010 | Aktuality

V úterý 13. dubna 2010 se konal na FEKT VUT v Brně workshop pro studenty středních škol k programu Studentská společnost Junior Achievment Academy. Tématem Akademie, kterou pořádá JA se společností Vodafone Czech republic a.s. a Nadací Vodafone Česká republika, byly tentokrát Prezentační dovednosti.

Studenti se aktivně zapojovali do programu, který pro ně připravila paní Monika Hovorková, viceprezidentka pro značku a komunikaci Vodafone Czech republic a.s.. Akce měla studenty především připravit na prezentaci při soutěži Nejlepší studentská společnost JA. „Jsme velmi rádi, že se uskutečnila tato akce na naší fakultě a budeme velmi rádi, když uvítáme i další workshopy pro studenty“, dodává manažer vztahů s veřejností FEKT, Jiří Wagner.

Regionální finále se uskuteční opět na Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologiích VUT v Brně 31. května. Na tuto akci by mělo dorazit okolo 200 student ze středních škol.

Zdroj: tisková zpráva