Na FEKT VUT přihlášky až do konce března!

25. 3. 2010 | Aktuality

Některé vysoké školy a fakulty se rozhodly dát studentům větší čas na rozmyšlenou a prodloužily termín podání přihlášek do 30. března 2010. Jednou z nich je i Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií Vysokého učení technického v Brně.

„Každý má možnost si vybrat svou budoucnost, pro ty, kteří si ji vybrali a ještě stále váhají, máme ještě jednu z posledních možností, jak se rozhodnout správně. A tak, jak říkají stávající studenti, „zkuste naši pefFEKTní fakultu,“ povzbuzuje manažer vztahů s veřejností, Jiří Wagner.

Fakulta nabízí možnost nahlédnout do přijímacích testů z uplynulých let včetně řešení, tematické okruhy ke zkoušce i přípravné kurzy. Veškeré informace najdete na této adrese.

Zdroj: tisková zpráva