Majáles v Brně už 7. května: poslední důležité informace!

5. 5. 2010 | Aktuality

Již v pátek 7. května se i brněnští studenti dočkají svého Majálesu. Akce proběhne v areálu Velodromu a začíná už ve 13 hodin. Po oficiálním konci ve 24 hodin následuje pro fanoušky afterparty v hudebním klubu Fléda. Noční doprava do centra města bude posílena.

Součástí programu bude i Studentský jarmark, literární akce Slam Poetry či tradiční volba Krále Majálesu. Hudba se rozezní hned na dvou pódiích a těšit se můžete na takové skvělé inteprety, jakými jsou Kryštof, Support Lesbiens, Vypsaná fixa, Sto zvířat, Horkýže Slíže, Xindl X nebo Cocotte Minute.

Ještě do pátku lze lístky zakoupit jen za 220 Kč, na místě budou potom k dostání za 270 Kč. Součástí vstupenky je i slevový kupón do kin Palace Cinemas. Kompletní program a další informace najdete na adrese brno.majales.cz.