Literární soutěž pro studenty VUT v Brně

13. 3. 2009 | Aktuality

Co se skrývá v duši technika? ANEB Napište sci-fi povídku!!! Tak zní celý název soutěže, kterou pořádá Knihovna Fakulty informačních technologií VUT v Brně. Jde již o její třetí ročník a je určena všem studentům Vysokého učení technického v Brně.

K tomu, aby vaše povídka mohla být zařazena do soutěže, musí splňovat následující podmínky:

• musí jít o povídku, využívající žánr science ficion
  • musí být zaslána nejpozději do 17. dubna 2009
  • musí být napsána pouze v češtině či ve slovenštině
  • nesmí překročit rozsah pěti normostran (tj. 9000 znaků včetně mezer)

Příspěvky zasílejte elektronicky (jako přílohu e-mailu ve formátu rtf) na adresu nastul@fit.vutbr.cz (Petra Nastulczyková) a do předmětu zprávy napište heslo „literární soutěž“. V těle zprávy pak musí být uvedeno vaše celé jméno, e-mail a název fakulty.

Výsledky budou uveřejněny na stánkách knihovny FIT v průběhu května 2009. Výherci dostanou poukázky na nákup knih od firmy C Press.

Více informací nejdete zde.

zdroj: webové stránky Vysokého učení technického v Brně