Koncert Čechomoru pro MU

3. 1. 2011 | Aktuality

Rektor Masarykovy univerzity Petr Fiala zve studenty a zaměstnance MU na folkrockový koncert skupiny Čechomor, který se uskuteční v novém termínu – čtvrtek 27. ledna 2011 v 19.30 hodin ve Sportovní hale Fakulty sportovních studií MU, Kamenice 5, Brno-Bohunice.

V současné době probíhá potvrzování účastí držitelů vstupenek koncertu z odloženého termínu (23. září 2010). Volné vstupenky budou následně předány do časové soutěže IS v měsíci lednu.

Zdroj: web MU Fotografie:cecho­mor.cz