JČU stále nabízí přípravné kurzy

11. 2. 2008 | Aktuality

Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích nabízí zájemcům o studium přípravný kurz na Zadově. Intenzivní šestidenní kurz bude zahájen v neděli 20. dubna 2008 a nabídne celkem 30 hodin výuky a 10 hodin individuálních konzultací. Kurz je zaměřen na zopakování a prohloubení znalostí středoškolské matematiky a často se opakující chyby a nedostatky zjištěné v přijímacích testech. Kromě odborné přípravy získají zájemci ucelenější představu o průběhu a organizaci vysokoškolského studia. Studentům je věnována individuální péče s cílem odstranit konkrétní nedostatky a nejasnosti každého studenta. Do kurzu je možné se přihlásit do 15. března. Podrobné informace o kurzech EF JU najdete zde.

Středoškolským studentům je určen i cyklus populárně naučných přednášek Historia magistra vitae, který organizuje Historický ústav Filozofické fakulty JU. Přednášky se budou konat až do 18. 4. 2008 v budově Filozofické fakulty JU (Na Mlýnské stoce 35). Přehled témat a přednášejících najdete zde.