ČVUT zve studenty na letní školu multimediálních technologií
České vysoké učení technické v Praze nabízí studentům všech oborů přihlásit se na letní školu multimediálních technologií PULSEE 2013. Jde o třítýdenní intenzivní stáž pro Čechy i studenty ze zahraničí, kteří se zajímají o multimediální a scénickou tvorbu a interaktivní instalace. Letní škola se koná v termínu 8. – 28. července, přihlášku je třeba poslat do 10. června.
Během stáže se účastníci naučí pracovat s prostorem, využívat světelný systém a projekční technologie, komponovat zvuk či navrhnout a vytvořit jednoduchý syntetizér. Cílem výuky bude umožnit studentům vytvoření návrhu i realizaci uměleckého interaktivního projektu. Program může být užitečný také těm, kteří chtějí pouze rozšířit své obzory v některé z uvedených oblastí. Protože cena programu je přes 30 000 Kč, vyplatí se zjistit na domovské univerzitě, zda vám za absolvování stáže budou připsány kredity a zda není možné získat na vaši účast stipendium od školy.
Vyučující lektoři jsou profesionálové v nejrůznějších oblastech, ať už jde o počítačovou grafiku, hudbu či divadlo. Kompletní program v angličtině a další informce jsou k dispozici na stránkách projektu.
Zdroj: tisková zpráva ČVUT
Aktuální přehled studia pro rok 2024/2025:
Nevíte, co studovat? Za 5 minut to zjistíte! Spustit test
Zdroj fotografie: webové stránky projektu PULSEE 2013
Další články k tématu
Univerzity jedou na vlnách podcastů
Kdo dnes nedělá podcast jako by v on-line světě neexistoval. A vědí to i české univerzity a jejich studenti i studentské spolky, které si do těch svých zvou zajímavé osobnosti, nebo jimi představují život na vysoké škole. České vysoké učení technické Jedničky a nuly Podcast o tom, jak informační technologie ovlivňují svět kolem nás. Odpovídají […]
číst vícePorucha na vesmírné stanici! Simulace ČVUT vás promění v astronauta
Zajímalo vás někdy, jak se žije lidem ve vesmíru? Díky virtuální hře z dílny Fakulty elektrotechnické ČVUT si můžete vyzkoušet simulaci života na mezinárodní vesmírné stanici. Kromě rutinních úkolů simuluje hra i zásah vesmírným smetím. Veřejnosti by hra mohla být přístupná už příští rok v pražském planetáriu. „Uživatele čeká například pěstování rostlin, práce s mikroskopem, měření tělesných […]
číst více