BIVŠ otevírá první obor v angličtině – ještě se lze hlásit!

10. 9. 2009 | Aktuality

Pražský Bankovní institut vysoká škola (BIVŠ), a.s., otevírá svůj první obor vyučovaný pouze v angličtině – ** Banking Management **. Studovat jej lze v bakalářském cyklu studia (v kombinované i prezenční formě), a to už od letošního akademického roku.

První rok studia se zaměřuje především na získávání teoretických znalostí z oboru. Další dva roky budou studenti navíc absolvovat odborné praxe ve vybraných bankách či finančních institucích. Titul získaný úspěšným dokončením oboru Banking Management je uznáván nejen u nás, ale i na všech zahraničních vzdělávacích institucích v Evropě i v mnoha dalších zemích světa. Celková cena za studium tohoto oboru vyjde na 37 000 Kč za semestr.

Po dokončení bakalářského cyklu lze pokračovat navazujícím magisterským programem v oboru Finance (prozatím vyučovaného pouze v českém jazyce) či studiem MBA programu. V současné době se připravují i další anglicky vedené obory v rámci vysokoškolského studia na Bankovním institutu (včetně magisterských).

Podávání přihlášek: BIVŠ prodloužila termín pro podání přihlášek ke studiu u všech bakalářských i navazujících magisterských oborů až do 30. září 2009. Přijímací zkoušky se nekonají (pro přijetí ke studiu jsou rozhodující závěry přijímací komise; v závislosti na počtu přihlášených může být u uchazečů o bakalářské studium rozhodnutím rektora přihlédnuto rovněž k výsledkům středoškolského studia a předchozí praxi uchazečů).

Více informací o studiu, náležitostech přihlášky a školném najdete na stránkách BIVŠ.

Zdroj: tisková zpráva BIVŠ