Vydělejte na diplomce!

19. 6. 2015 | Aktuality

O tom, že dobrá diplomka se může hodit nejen k úspěšnému zakončení studia a následnému založení do knihovny, může leckoho přesvědčit soutěž Cisco Outstanding Thesis Award 2015. V jejím rámci si totiž mohou tři nejlepší soutěžní práce spadající do okruhu počítačových věd, zejména strojového učení a kybernetické bezpečnosti, rozdělit celkem 70 tisíc korun. Klání organizuje společnost Cisco ve spolupráci s Fakultou elektrotechnickou Českého vysokého učení technického v Praze (FEL ČVUT).

Soutěž je otevřena studentům všech vysokých škol v České republice. Na autora nejlepší doktorandské práce čeká prémie 35 tisíc korun, autoři nejlepší magisterské a bakalářské práce se mohou těšit na 25 a 10 tisíc korun.

Práce do soutěže lze přihlásit do 18. září 2015. Vybraní finalisté budou pozváni na finální soutěžní den, který proběhne 30. října 2015. Podrobná pravidla soutěže jsou k dispozici na stránce www.fel.cvut.cz.

Zdroj: tisková zpráva FEL ČVUT