VELKÁ BRITÁNIE NEJDOSTUPNĚJŠÍ STUDIJNÍ DESTINACÍ – STUDOVAT V BRITÁNII NIKDY NEBYLO SNAZŠÍ

3. 10. 2014 | PR články

University of Worcester je jedna z nejrychleji se rozvíjejících univerzit ve Velké Británii – s více než trojnásobným počtem přihlášek než před sedmi lety roste ve srovnání s ostatními britskými univerzitami nadprůměrným tempem.

Hlavní důvody, proč si vybrat právě University of Worcester

• Vynikající uplatnění absolventů – Více než 92 % absolventů University of Worcester získá práci v oboru a stabilně patří mezi absolventy s nejvyšší mírou uplatnění.
  • Profesionálně vedené studijní programy – nabízíme inovativní přístup k výuce, díky kterému naši studenti získávají praktické dovednosti a možnost pracovat na reálných projektech, absolvovat stáže ve firmách a po absolvování třeba i získat stálou práci.
  • Skvělý studentský život v historickém a pulsujícím Worcesteru – Worcester je okouzlující historické město s katedrálou z 10. století, kde si každý najde to svoje – nabízí hospůdky a kluby, posezení u řeky a patří mu 8. místo na žebříčku nejlepších míst pro život ve Velké Británii.
prclanek10.png
  • Nejmodernější zázemí – Univerzita neustále investuje do nejmodernějšího vybavení a prostor pro své studenty. V rámci investičního programu za 150 milionů liber nechala postavit nový City Campus, kde sídlí Worcester Business School, The Hive (unikátní knihovna), a multifunkční sportovní zařízení – Worcester University Arena.
  • Přátelský přístup a vysoká úroveň služeb studentům
  • mnoho dalšího

ŠKOLNÉ

Britská vláda poskytuje všem studentům z EU studentskou půjčku, která pokryje školné v plné výši. Půjčku splácíte pouze tehdy, dosáhne-li váš roční příjem alespoň £21,000 (cca 670.000Kč) při zaměstnání ve Velké Británii nebo £16,800 (cca 530.000Kč) při zaměstnání v České republice.

STIPENDIA

University of Worcester nabízí všem studentům, kteří dosáhnou průměru 1–2 ze všech maturitních předmětů, prospěchové stipendium ve výši £1 000 (35 000 Kč).

Jak začít?

Kontaktujte našeho českého konzultanta pro ČR a SK, který Vám bezplatně pomůže s vyřizováním všech záležitostí týkajících se studia na University of Worcester, od podání přihlášky až po nástup ke studiu.

Klára Macíková, BA (absolventka University of Worcester)

+420 734 693 278, Klára Macíková klara.macikova@gmail.com

• Zodpovíme veškeré Vaše dotazy
  • Poradíme vám při výběru vhodného STUDIJNÍHO OBORU
  • Pomůžeme vám připravit a podat kompletní PRIHLÁŠKU a všechny potřebné dokumenty
  • Pomůžeme vám zařídit UBYTOVÁNÍ a AKLIMATIZOVAT se v novém prostředí
  • Seznámíme vás s možnostmi FINANCOVÁNÍ školného a zažádat o STUDENTSKOU PŮJ­ČKU

NEVÁHEJTE A SJEDNEJTE SI CO NEJDŘÍVE OSOBNÍ KONZULTACI! Rádi vám se studiem ve Velké Británii poradíme!

ZAJÍMÁ VÁS PŘÍBĚH ČESKÉHO STUDENTA ADAMA NA UNIVERSITY OF WORCESTER?

PŘEČTĚTE SI O JEHO CESTĚ A STUDIU ZDE.

.

BROŽURY UNIVERSITY OF WORCESTER KE STAŽENÍ