Druhé kolo přijímacího řízení na FEL ZČU – šance pro všechny maturanty i bakaláře

1. 7. 2014 | PR články

Fakulta elektrotechnická Západočeské univerzity v Plzni otevírá druhé kolo přijímacího řízení do bakalářských a navazujících oborů pro akademický rok 2014/15 – pro denní i kombinované studium.

Přihlášky je možno podat písemně či elektronicky do 20. 8. 2014. Bližší informace najdete na webových stránkách fakulty v sekci pro uchazeče. Do navazujícího magisterského studia na FEL ZČU mohou podat přihlášky i studenti z ostatních fakult v ČR, kteří absolvovali bakalářský studijní program „Elektrotechnika a informatika“ nebo studijní program obdobného zaměření.

Studentům, kteří dosáhli výborných studijních výsledků na střední škole nebo v bakalářském studiu může děkan fakulty přiznat stipendium již od 1. ročníku studia. A proč dále studovat na FELce v Plzni? Na to se podívejte zde.